Заказать звонок
Ru
Eng

Статьи

10/07/2018
Оператор колл центру. Хто це і з чим його їдять?

Пропрацювавши оператором телефонної лінії більше двох років, я можу з більшою долею впевненості вважати себе експертом цієї професії. Якщо ви тільки збираєтеся зайнятися даною діяльністю, то мій досвід вам обов'язково стане в нагоді.
Перше на що слід звернути увагу, так це оператором якої лінії ви бажаєте стати. Їх є два види: вхідна та вихідна.
Вхідна лінія - це коли клієнти самі дзвонять на лінію. Ця послуга наразі дуже популярна, тому що телефонну лінію підтримки мають будь-які серйозні інтернет-магазини. Клієнти самі дзвонять та питають про товар або ж замовляють його у телефонному режимі. Консультативна лінія є також у банківських установах, операторів стільникового зв'язку, інтернет-провайдерів тощо.

21/01/2016
Колл-центр для малого и среднего бизнеса

Любому бизнесу, будь то маленькому или большому, постоянно приходится справляться с двумя типами проблем: внутренними и внешними. Ирония заключается в том, что представителям как малого бизнеса, так и средним по размерам компаниям приходится в этой борьбе рассчитывать исключительно на внутренние ресурсы, которые весьма ограничены. Самым худшим сценарием для подобных компаний является всеобщее снижение продаж на рынке - в этом случае никакие маркетинговые ухищрения не помогают, и приходится проедать стратегические запасы и сокращать расходы.

Страниц: 3
наши партнёры и клиенты: