Заказать звонок
Ua
Ru
Eng

Статьи

22/02/2023
Перевага праці з Аутсорсінговим колл-центром

Аутсорсінгові колл-центри - це компанії, які спеціалізуються на наданні послуг з обслуговування клієнтів, включаючи вхідні і вихідні дзвінки, обробку запитів і консультування клієнтів. Ось декілька переваг праці з аутсорсінговим колл-центром:

 

 

 

 

  • Зменшення витрат - компанії можуть зменшити витрати на утримання власного колл-центру, так як вони не мають витрат на найм та тренування персоналу, купівлю необхідного обладнання та програмного забезпечення.
  • Експертиза - аутсорсінгові колл-центри мають досвід та знання в галузі обслуговування клієнтів, що дозволяє їм швидко та ефективно вирішувати проблеми клієнтів.
  • Гнучкість - компанії можуть легко масштабувати своє колл-центрове обслуговування залежно від потреб клієнтів.
  • Оптимізація часу - аутсорсінгові колл-центри можуть працювати цілодобово, що дозволяє компаніям підтримувати зв'язок з клієнтами в будь-який час.
  • Підвищення задоволеності клієнтів - досвідчені колл-центри можуть надавати високоякісне обслуговування, що забезпечує задоволеність клієнтів та підвищення лояльності до бренду.
  • Усі ці переваги дозволяють компаніям покращити своє колл-центрове обслуговування, збільшити задоволеність клієнтів та знизити витрати.
16/03/2020
Как собрать качественную клиентскую базу?

Клиентская база - это перечень клиентов, упорядоченный по какому-либо определенному признаку или критерию либо сразу нескольким. Наличие базы считается не только показателем активности и успешности бизнеса. В первую очередь, грамотное ведение, своевременный учет и детальный анализ этого списка клиентов позволяют уверенно и четко вести правильную стратегию в бизнесе

Страниц: 22
наши партнёры и клиенты: